..:. مسابقه تایپوگرافی رمضان

جوایز این مسابقه :

نفر اول : دو میلیون ریال معادل دویست هزار تومان ، جهت خرید محصولات گرافیکی به همراه یک کتاب ارزشمند گرافیک
نفر دوم : یک میلیون ریال معادل یکصد هزار تومان ، جهت خرید محصولات گرافیکی به همراه یک کتاب ازشمند گرافیک
نفر سوم : پانصد هزار ریال معادل پنجاه هزار تومان ، جهت خرید محصولات گرافیکی به همراه یک کتاب ارزشمند گرافیکشرایط مسابقه :

1- تایپوگرافی فقط شامل کلمه رمضان می باشد .

2- تایپوگرافیهای ارسال شده در مدت برگذاری مسابقه در سایت به نمایش گذاشته خواهند شد و اعضای سایت می توانند درباره آنها نظر و امتیاز دهند.

3- شرکت کنندگاه متعهد می شوند در صورت انتخاب طرحشان به عنوان طرح برتر فایل سورس طرح را با کیفیت حداقل A5 , Ddpi300 در اختیار سایت قرار دهند.

4- الزامی در طراحی بوسیله کامپیوتر وجود ندارد . در اینصورت تصویر اسکن شده طرح می بایست به سایت ارسال گردد . و متعاقب اعلام اصل طرح با امضا طراح به دفتر سایت پست گردد . دقت تصاویر اسکن شده می بایست حداقل 300dpi و در سایز A5 باشد .

5- شرکت کنندگان در مسابقه می بایست پس از ثبت نام ، آثار خود را در بخش مربوطه آپلود نمایند .

6- پرشین گرافیک حق تایید یا رد آثار ارسال شده را برای خود محفوظ می دارد.

7- هر کاربر حداکثر می تواند 10 طرح متفاوت ارسال نماید.

8- انتخاب بهترین طرح توسط تیم داوری پرشین گرافیک و با همکاری برندگان مسابقات قبلی و همچنین کاربران سایت انجام می شود، بدیهی است شرکت کنندگان نتیجه داوری را پذیرفته و اعتراضی نسبت به آن نخواهند داشت.مهلت ارسال آثار:

آخرین مهلت ارسال آثار ، چهارشنبه  9 شهریورماه 1390 مصادف با عید سعید فطر  و اعلام اسامی برندگان  مسابقه یک هفته پس از آن در روز چهارشنبه 16 شهریور ماه خواهد بود.

نحوه ارسال آثار:

شرکت کنندگان باید پس از عضویت در گالری آثار ارسالی خود را با فرمت Jpg و با سایز 500x500 پیکسل dpi72 در بخش مربوطه آپلود نمایند .


در صورت انتخاب طرح به عنوان طرح برتر فایل سورس طرح را با کیفیت حداقل A5 , Ddpi300 باید به آدرس ارسال گردد .

-------------------------------


در صورت داشتن هرسوالی می توانید به شماره های 03116267881 و 09138698797

و یا ایمیل تماس بگیرید .

/ 1 نظر / 36 بازدید
www.khalil20.ir

قتل یك پهلوان و قهرمان دیگر آدمكش های اجیر شده، قهرمان وزنه برداری را كشتند خلیل20 به نقل از خبر ورزشی : قهرمان اسبق نوجوانان و جوانان وزنه برداری ایران به دلیل اشتباه آدمكش های حرفه ای كه برای كشتن فرد دیگری اجیر شده بودند؛ به قتل رسید جزئيات خبر در سايت خليل20 www.khalil20.ir