واقعيت چيه

اما عزیزان یه واقعیتی رو بگم ...:.

حتما واسه شما پیش اومده یا شنیده باشید که وقتی شرکتی آگهی استخدام میده یکی از شروطش اینه که باید سابقه کاری داشته باشی و یکی نیست بگه آخه خدا پدرتو بیامرزه کی میاد با سابقه کاری ای که داره بیاد واسه تو کار بکنه تازه اگه اون شخص صلاحیتشو داشت دیگه از اون کار قبلی اخراج نمیشد و بیکار نمیشد ( البته شاید این ربطی به گرافیک نداشته باشه چون گرافیستا اگه زبده باشه میتونه با مدرک دیپلم هم کار پیدا کنن ) .

یه بار یادم میاد از تلویزیون داشتند با یه جوونی مصاحبه میکردند در مورد همین بیکاری و سابقه کاری که بنده خدا حرف شیرینی زدند و اون این بود که همیشه وقتی حرف از آینده و استقلال کشور که میشه میگن ما جوونارو داریم ولی وقتی حرف از کار میشه میگن تو جوونی هنوز خامی نمیتونی .!!؟

حالا اگه توی این کشور افرادی مثله مدیر هنرستان ما ( مهندس اشرف کریمی ) بودند،دیگر از همه سابقه کاری فوران می کرد .این مدیر هنرستان ما که خیلی مرد محترمی بودند و با تمام هنرجویان هنرستان مثله یه دوست رفتار می کردند اگه می دید کسی کاری رو میدونه به نحوی با او همکاری میکرد و یه کاری از کارهای هنرستان را به اون شخص محول میکرد و همیشه هم چند هنرجو توی اتاقش مشغول کار بودند. و راجع به اینجانب که خیلی لطف داشته اند و همیشه به من سفارشاتی رو داده اند(در تحصیل و گرافیک) که یکیش همین پلاکارده/> و دیگر، سفارشات می توان به نقاشی کردن دیوار مدرسه با موضوع رشته های هنرستان و پوستر هدیه کتاب به هنرستان/> اشاره کرد که جا داره از ایشون کمال تشکرو قدردانی را بنمایم .راستی تا حالا چنین چیزی واست پیش اومده ؟! ی درسته ما جوونیم ولی میتونیم  ... نه ...

 

 

/ 2 نظر / 22 بازدید
حامد فتحی

سلام از وبلاگ دیدن کردم خوب بود کارهای جدیدت را بذار

حامد فتحی

سلام لطفا برام یک وبلاگ بساز فتحی